Search
Close this search box.

Ceremonia e Diplomimit 2017!

Detajet

Momente plot emocione nga Ceremonia e 6-të e Diplomimit ?të studentëve të Akademisë Profesionale të Biznesit!
Të buzëqeshur dhe të përlotur ditën e djeshme studentët tanë mbyllën kështu një rrugëtim të rëndësishëm në jetën e tyre. ?Gjatë ceremonisë morën pjesë të ftuar nga fusha akademike, prindër dhe të afërm të studentëve të cilët ndoqën me emocion dhe vëmendje këtë ceremoni gala. ??
APB falenderon të gjithë të pranishmit dhe iu uron studentëve suksese të mëtejshme në vazhdim! ??

22728761_2027204874190637_8254174274113702340_n22780131_2027204977523960_1819259129109849576_n

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.