Search
Close this search box.

Çerekfinalet e Ligës Kombëtare të Universiteteve 2022-2023!

Detajet

Startuan sot përballjet e para të Çerekfinaleve të Ligës Kombëtare të Universiteteve 2022-2023❕

📌 Kolegji Universitar i Biznesit – Universiteti i Tiranës

✔️ Skuadra e femrave në disiplinën volejboll tregoi kompetivitetin e skuadrës.

Road to the final KUB 🏆❕Go❕

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.