EN/AL

Ligës Kombëtare e Universiteteve 2022-2023!

Detajet

Startuan sot përballjet e para të Çerekfinaleve të Ligës Kombëtare të Universiteteve 2022-2023❕

📌 Kolegji Universitar i Biznesit – Universiteti i Shkodrës 4-0

Road to the final KUB 🏆❕Go❕

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.