Search
Close this search box.

Çelja e vitit të ri akademik 2017-2018!

Detajet

Mëngjesi i sotëm ishte i mbushur plot entuziazëm për të gjithë studentët të cilët sot nisën një nga rrugëtimet më të rëndësishme në jetën e tyre. Të emocionuar, të turpshëm dhe të tjerë të buzëqeshur u njohën me mjediset, facilitetet si dhe  me një pjesë të drejtuesve dhe stafit akademik, të cilët i falënderuan për besimin dhe i siguruan se kanë bërë zgjedhjen e duhur për edukimin e tyre.

APB falenderon të gjithë studentët që u bënë pjesë e rrugëtimit tonë në këtë akademik si dhe ju uron një vit të mbarë dhe të suksesshëm akademik!

Suksese dhe për studentët tanë aktual! 🙂

DSC_0022DSC_0050

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.