Search
Close this search box.

9 Maj, dita e Europës

Detajet

😍Kolegji Universitar i Biznesit në kuadër të Javës së 🇪🇺 Europës 2022 çel siparin me pjesëmarrjen në panairin për promovimin e Programit Erasmus +, gjithë mobiliteteve dhe partnershipeve në të gjithë Europën si dhe projekteve të ndryshme të financuara nga BE.

✅Fokusi kryesor në këtë panair ishte dhe informimi i publikut të gjerë mbi shkëmbimin e eksperiencave, mundësive për tu rritur profesionalisht, krijimit të network, shkëmbimit të kulturave dhe internacionalizimit AT HOME.

📍Ne përpiqemi të jemi suporti kryesor për studentët, stafin tonë por edhe për të përcjellë eksperincat më të mira falë partneritetit të gjerë europian 📚

💪Bashkohu me ne, për një të ardhme të sigurtë📚
#eramsus#KUB #internationalization #euweek #eualbania #eu

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.