Search
Close this search box.

Vizitë nga Shkolla e Mesme Teknike Ekonomike

Detajet

Momente nga vizita e sotme në KUB, ku të pranishëm ishin dy klasa nga Shkolla e Mesme Teknike Ekonomike, Tiranë.
 
KUB falenderon të gjithë maturantët për interesin dhe vizitën e tyre si dhe i garanton që Kolegji Universitar i Biznesit është zgjedhja e duhur që duhet të bëjnë për të ardhmen e tyre.
 
Ndërkohë ftojmë të gjithë maturantët e tjerë të bëhen pjesë e vizitave në KUB duke u njohur me ambjentet, stafin, facilitetet dhe mundësitë pafund që KUB ofron.
 
Ju mirëpresim!

59747315_2392995947611526_43588583705018368_n60103117_2392995957611525_108446919201652736_n

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.