EN/AL

NJOFTIM PËR PLOTËSIMIN E FORMULARIT A1Z

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Njoftojmë të gjithë maturantët e viteve të kaluara që nuk kanë plotësuar formularin A1Z, se portali U-Albania do të hapet në datën 8 Tetor 2020, ora 09.00 – 14.00

Kjo është mundësia për këdo që dëshiron të vazhdojë studimet e larta universitare pranë KUB!

 

Për çdo pyetje apo paqartësi kontaktoni në:

Cel. 069 88 99 999

e-mail: [email protected]

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.