EN/AL

Leksion i hapur!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Kolegji Universitar i Biznesit ka kënaqësinë të mirëpres në një leksion të hapur Z. Sylë Ukshini, Ish-Ambasador i Kosovës në Shqipëri.
Tema e takimit do të jetë “Kosova 12 vjet shtet”.
Takimi do të mbahet ditën e Enjte, datë 30 Janar 2020, ora 12.30, salla 100, godina B

Ju ftojmë të gjithëve të jeni të pranishëm në këtë aktivitet.

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.