Search
Close this search box.

Webinar, KUB

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Momente nga Webinar i zhvilluar sot në bashkëpunim midis KUB dhe AIMS Albania me studentët dhe stafin e KUB.
Webinari trajtoi problematika të cilat lidheshin me temën: “Aftësitë më të kërkuara për të rinjtë dhe profesionet e së ardhmes”.

[ngg src=”galleries” ids=”42″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

KOLEGJIN UNIVERSITAR I BIZNESIT!
10 VITE SUKSES! 🎓

#kolegjiuniversitaribiznesit
#webinar
#KUBstudents

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.