EN/AL

Urimi për festat nga Rektori i KUB, Prof. Dr. Ylber BEZO!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Të nderuar miq, kolegë, studentë dhe bashkëpunëtorë!

Kolegji Universitar i Biznesit ju uron Gëzuar Krishtlindjen😍
Le të sjellë ky vit i ri mbarësi, lumturi, paqe dhe prosperitet për ju dhe familjet tuaja!

Gëzuar! 🎄

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.