Search
Close this search box.

Kolegji Universitar i Biznesit kalon në finalet e Turneut Mbarëkombëtar Universitar 2024

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

😍Kolegji Universitar i Biznesit kalon në finalet e Turneut Mbarëkombëtar Universitar 2024 në disiplinën minifutboll për meshkuj❕

Suksese djemve të KUB!

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.