Konferenca e VIII-të Ndërkombëtare Shkencore

Kryefaqja » Lajme » Konferenca Shkencore » Konferenca e VIII-të Ndërkombëtare Shkencore

KONFERENCAT E FUNDIT

Search Posts

Kerkimi i postimeve do te funksionoje vetem kur ju te vendosni minimalja 5 karaktere per rezultatin qe keni kerkuar.

Kolegji Universitar i Biznesit ka nderin dhe kënaqësinë t’ju ftojë në Konferencën e VIII-të Ndërkombëtare Shkencore me titull:

“Integrimi i Sistemit të Arsimit të Lartë, Siguri dhe Progres drejt BE-së”!

Nëpërmjet kontributit të të tre njësive kryesore të tij:
Fakultetit të Ekonomisë,
Fakultetit të Drejtësisë dhe Shkencave Politike si dhe
Kolegjit të Studimeve të Larta Profesionale.

Ky event vjen këtë vit si një nga format e shprehjes së bashkëpunimit mes palëve nëpërmjet zhvillimit të Kërkimit Shkencor në fusha shumëdisiplinare si: ekonomia, drejtësia, shkenca politike, marrëdhënie ndërkombëtare, arsimimi, dhe studimet profesionale.

Gjuha zyrtare e Konferencës do të jetë Anglisht dhe Shqip.

Konferenca do të mbahet ONLINE më datë 03 Qershor 2022. Stafi i KUB do të jetë pjesëmarrës në sallën e Konferencave të Godinës B pranë Kampusit të Kolegjit Universitar të Biznesit.

Për më shumë informacion rreth kësaj konference dhe afateve të dorëzimit të materialeve, i gjeni të bashkëngjitura tek linku më poshtë:

Thirrje_ Konf_VIII_Nderkombetare_Shkencore_ KUB_Qeshor_2022 .16

Call_for_papers_VIII_International_Scientific_Conference_June_2022.16

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.

📱 069 88 99 999
📧 [email protected]