EN/AL

Vazhdojnë me intesitet të lartë regjistrimet në #KUB ✔

Detajet

Vazhdojnë me intesitet të lartë regjistrimet në #KUB 🔝

Nxitoni të rezervoni vendin tuaj sepse kuotat janë të limituara!

Lidheni të ardhmen tuaj me Kolegjin Universitar të Biznesit.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.