EN/AL

Evente

Më të fundit

Panairi i parë i profesioneve

📚Kolegji Universitar i Biznesit, si një prej institucioneve të arsimit të lartë që në përbërje të tiji ka profile profesionale, i rezervoi një hapësirë studentëve

Read More »

9 Maj, dita e Europës

😍Kolegji Universitar i Biznesit në kuadër të Javës së 🇪🇺 Europës 2022 çel siparin me pjesëmarrjen në panairin për promovimin e Programit Erasmus +, gjithë

Read More »

Time to travel “Budva-Kotor”

😍 Koha për relax! 📚 Kolegji Universitar i Biznesit fton të gjithë studentët e ciklit Bachelor, Master dhe studentët e Studimeve të Larta Profesionale që

Read More »

Dita ndërkombëtare e Tokës

Në kuadër të projektit Metamorfoza e Lumit Ishëm, zhvillohet aktiviteti i radhës ku studentët e Kolegjit Universitar të Biznesit të udhëhequr nga pedagogë të KUB

Read More »

Kahoot Quiz

✅Praktikat më të mira i vijnë në ndihmë studentëve të KUB përmes njohjes së platformave elektronike për testimin e njohurive. 👨‍🏫Pegagogët tanë përqafojnë metodologjitë më

Read More »

Work & Study

Në Tiranë qëndruam për t’i thënë çdo maturanti ofertën akademike që Kolegji Universitar i Biznesit (KUB) ofron për ta, bursat e studimit për të gjithë

Read More »

Kërko lajme

Kerkimi i postimeve do te funksionoje vetem kur ju te vendosni minimalja 5 karaktere per rezultatin qe keni kerkuar.

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.