Leksion i hapur me Gazetarin Marin Mema


Kolegji Universitar i Biznesit ka kënaqësinë t’ju njoftojë se ditën e premte, datë 15 Nëntor 2019, ora 12.00 do të mbahet një leksion i hapur me temë “Shqipëria, mundësitë e këtij vendi, trashëgimia dhe e ardhmja” nga gazetari i mirënjohur Z. Marin Mema.
Leksioni do të mbahet në sallën 100, godina B

Ju mirëpresim!

74524027_2536274493283670_4694140839230701568_o

Share This: